Czcionka:

Kontrast:

Wielki Maraton Czytelniczy

Tak jak w ubiegłym roku zachęcamy wszystkich chętnych uczniów z klas II-VIII SP do wzięcia udziału w Wielkim Maratonie Czytelniczym. Jest to ogólnopolski konkurs, który ma na celu popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Jak to wygląda?

Na początku każdego miesiąca uczniowie otrzymują informacje z tytułem i autorem książki, którą muszą przeczytać. Następnie piszą test, który sprawdza znajmość lektury.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas II-III, IV-VI oraz VII-VIII.

W zakładce BIBLIOTEKA Biblioteka szkolna  można zapoznać się z Regulaminem konkursu oraz Zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatorów: https://wbpg.org.pl/tresc/wielki-maraton-czytelniczy

Opiekunem Szkolnym konkursu jest pani Agnieszka Sikora-Smolińska

Data dodania: 2021-09-28 13:39:37
Data edycji: 2022-09-07 14:04:15

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!