1. Przed wejściem do świetlicy uczeń ma obowiązek umyć i zdezynfekować ręce.
  2. Uczniowie wchodzą do świetlicy pojedynczo zachowując odpowiednią odległość.
  3. Po przyjściu do świetlicy uczeń zgłasza swoją obecność u wychowawcy świetlicy.
  4. Uczniowie wychodzą ze świetlicy jedynie za zgodą nauczyciela – opiekuna świetlicy.
  5. Uczniowie stosują się do zaleceń obowiązujących w związku z pandemią COVID-19, zasad bezpieczeństwa podczas pobytu w świetlicy szkolnej. Dbają o bezpieczeństwo swoje i innych.
  6. Wszyscy dbają o wygląd, ład i porządek na świetlicy. Szanują wyposażenie szkoły i własność innych dzieci.
  7. Wychowankowie świetlicy zachowują ciszę, aby nie przeszkadzać innym w nauce i zabawie.
  8. Wychowankowie postępują w taki sposób , aby nie sprawiać przykrości koleżankom i kolegom oraz pracownikom szkoły. Odnoszą się z szacunkiem do innych, zarówno dorosłych, jaki dzieci.
Data dodania: 2021-03-04 10:48:29
Data edycji: 2023-08-22 19:34:42