Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

GODZINA DOSTĘPNOŚCI

 

Lp

Nazwisko i  Imię

Dzień tygodnia, godzina

 

1.              

Baranowska Ewelina

Piątek 11:00-12:00

2.              

Bemowski Marek

Wtorek 15:15 – 16:00

3.              

Bieńkowska Małgorzata

 

4.              

Bir Bartłomiej

Środa 8:55-9:40

5.              

Bigus Martyna

 

6.              

Bladowska Kinga

 

7.              

Blok Arkadiusz

Wtorek 17.00 – 18.30

8.              

Broca Robert

Środa 11:30-12:30

9.              

Brylowska Karolina

Poniedziałek 17:00- 18:30

10.           

Cieśliński Sebastian

Środa 9.30-10.30

11.           

Chyła Wioletta

Piątek 17:00 – 18:00

12.           

Cierocka Daria

Środa 13.00 – 14.00

13.           

Cylka Sylwia

Wtorek 13:00 - -14:00

14.           

Czaja Dominika

Wtorek 10:45 – 11:45

15.           

Czaja Elżbieta

Czwartek 17.00 – 18.00/ co dwa tygodnie.

16.           

Domaszk Anna

Wtorek 14:30-15:30

17.           

Doroszkiewicz Barbara

czwartek 10:35 – 11:35

18.           

Drewniak-Karcz Anna

 

19.           

Elgert Izabela

Środa 8.45 – 9.45

20.           

Fidler-Mielewczyk D.

Poniedziałek 12.50-13.35

21.           

Formela Joanna

Środa 15:15-16:15

22.           

Fortuniak Tomasz

Środa 11:45 – 12:45

23.           

Frąckiewicz Daria

Piątek 11.45 – 12.45

24.           

Frenkiel Dorota

Poniedziałek 8.00-9.00 sala 27

25.           

Gil Natalia

Poniedziałek 12.35-13.35

26.          3

Gruba Magdalena

Piątek 12:00-13:00

27.           

Gończ Iwona

Piątek 10.00-11.00

28.           

Gorczyca Agata

Piątek 12.35-13.35

29.           

Graczyk Magda

Piątek 11:45 – 12:45

30.           

Hiler Alina

Środa 8.00 – 8.45

31.           

Hinca Karolina

Czwartek 12:00-13:00

32.           

Jandzińska Karolina

Środa 8.00-8.45

33.           

Jankowska Ewa

Piątek 10:35-11:35

34.           

Jaworowska Karolina

 

35.           

Kamer-Plichta  Magdalena

Wtorek 8:45-9:45

36.           

Karczewska Kamila

Poniedziałek 10.30- 11.30

37.           

Klawikowska Magdalena

czwartek 11:30 – 12:30

38.           

Klinkosz Karolina

Wtorek 15:00 – 16:00

39.           

Kloczkowska Hanna

Wtorek 7.50 – 8.50

40.           

Kluge Hanna

Środa, 13:35 - 14:35

41.           

Komkowska Mirella

Wtorek  9.40 – 10.40

42.           

Konkel Kamil

Wtorek 16:00-17:00

43.           

Kosznik Weronika

Poniedziałek 17:00 – 18:00

44.           

Kozłowska Gabriela

Wtorek 10:45-11:45

45.           

Kozłowska Ilona

Środa 7.55 – 8.55

46.           

Krause Sylwia

Wtorek 9:00-10:00

47.           

Król Krzysztof

Wtorek 9.45-10.45

48.           

Król Żaneta

Środa 11:00-12:00

49.           

Kuchta Dariusz

Środa 11.00-12.00

50.           

Kurek Beata

 

51.           

Kusiak Dominika

Wtorek 10:00-11:00

52.           

Laska-Dompke Katarzyna

Czwartek 10:35 – 11:35

53.           

Leman Beata

 

54.           

Lemańczyk Lucyna

Wtorek 8.55 – 9.40

55.           

Lewandowska Anna

Środa 10.45- 11.30

56.           

Malinowska Anna

Wtorek 1340 - 1425

57.           

Malinowska Liliana

Piątek  14:30-15:30

58.           

Manuszewska Romana

Środa  13.30 – 14.30 sala 91

59.           

Miłejko Dorota

Środa  8.00-9.00 sala 62

60.           

Mizyk Tomasz

Wtorek, 15:15 – 16:15 (co dwa tygodnie)

61.           

Myszk Adam

Środa, 11:30-12.30

62.           

Ostoja-Lniska Kamila

Wtorek 10:35-11:35

63.           

Ostoja-Lniska  Martyna

Piątek 10.00-11.00

64.           

Ostrowska Aleksandra

Wtorek (7:30-8:00) Środa (7:30-8:00)

65.           

Penkowska-Klein Teresa

Piątek 9:50 – 10:35

66.           

Peta Grażyna

Środa 12.30-13.00

67.           

Pieńczewska Anna

Czwartek 12.35-13.35

68.           

Poleska Agata

Środa 11:00-12:00

69.           

Prymas Lidia

Piątek 8.55-9.55

70.           

Rudyk –Brzeska Edyta

Wtorek 13.35-14.30

71.           

Rybakowska Mirela

Piątek 11.30-12.30

72.           

Sadowska Lucyna

Piątek 11:00-12:00

73.           

Satke Mariola

Poniedziałek 10:45-11:35 co drugi tydzień

74.           

Seroczyńska Kinga

W każdym możliwym terminie, po umówieniu spotkania w sekretariacie szkoły - tel: 58 681 11 56

75.           

Sikora-Smolińska Agnieszka

Piątek 14:25-15:25

76.           

Socha Ewa

Środa 10:45 – 11:45

77.           

Stencel Joanna

Piątek 13:00 – 14:00

78.           

Stolc Angelika

 

79.           

Szreder Natalia

Wtorek 8.50 – 9.50

80.           

Szwonka Agnieszka

Wtorek 11.45 – 12.45

81.           

Szymborowska Hanna

Wtorek 8.50 – 9.50

82.           

Świrkula Izabella

Czwartek 12.30 – 13.30

83.           

Tomaczkowska Monika

Środa 16.00-17.00

84.           

Tomaszewska Justyna

Środa 8:50 - 9:50

85.           

Wenta Barbara

Piątek 10:45- 11:45

86.           

Wenta Justyna

Poniedziałek 15.15-16.00

87.           

Werochowski Jacek

Piątek  8.55 – 9.40

88.           

Wiśniewska Hanna

Środa 9.00 - 10.00

89.           

Wojewódka Alina

Środa 10.45 – 11.45

90.           

Wojewódka Witold

Poniedziałek 15.15 – 15.45, wtorek 16.05 – 16.35.

91.           

Załuska Lucyna

piątek 7:45 – 8:45

92.           

Zambrzycki Michał

Czwartek 14:30-15:30

93.           

Ziółkowska Magdalena

Poniedziałek 13:35-14:35

 

Data dodania: 2022-10-11 13:44:24
Data edycji: 2024-03-01 13:15:31
Ilość wyświetleń: 1649

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej