XIV Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Kartuz.

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Kartuz po raz XIV odbył się w naszej szkole. W turnieju brały udział dziewczynki realizujące w swoich szkołach ,, Program usportowienia dzieci i młodzieży poprzez koszykówkę w gminie Kartuzy ". Pięć szkół - Staniszewo, Brodnica Górna, Dzierżążno, SP nr 1 i Sp nr 5 - mogło spotkać się sportowo i sprawdzić swoje umiejętności. Organizatorami zawodów byli nuczyciele wychowania fizycznego.

Na zakończenie zawodów Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński wraz z panią dyrektor Kingą Seroczyńską wręczyli wszystkim drużyną pamiątkowe puchary. Dodatkowo każda zawodniczka otrzymała złoty medal wraz z torbą pełną słodyczy i piękną świąteczną czapeczką. Nabardziej cieszy nas fakt, że czas spędzony z koszykówką dał dzieciom ogrom radości i wszystkie szczęśliwe wróciły do domów.

Data dodania: 2022-12-21 08:19:45
Data edycji: 2022-12-21 08:20:38