Wielki dzień dla najmłodszych przedszkolaków - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci. W dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego do warunków i zasad panujących w przedszkolu. ?‍?

Podczas krótkiej części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak dużo potrafią. Następnie nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia przedszkolaka ołówkiem przez Panią Dyrektor Kingę Seroczyńską. Dyplomy upamiętniające dzisiejszy dzień wręczyły Wicedyrektor Pani Alina Hiler oraz Wicedyrektor Pani Anna Domaszk. - Dziękujemy całej dyrekcji.
? Podziękowania od rodziców otrzymali również wychowawcy oraz dyrekcja OWP.
? - Dziękujemy za obdarowanie zaufaniem naszej kadry. ?

? Serdeczne podziękowania dla wychowawców grupy Pani Magdaleny, Żanety oraz Wiesławy za przygotowanie swoich podopiecznych do dzisiejszego wydarzenia. ?
? Podziękowanie skierować również należy do Rady Rodziców, która przygotowała prezenty oraz poczęstunek dla "Mrówek". ?
? Dziękujemy rodzicom za przybycie. Cieszymy się ogromnie, że możemy zaprosić Was do siebie i celebrować wspólnie takie momenty jak ten dzisiejszy. ?

Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom! ??‍??
Data dodania: 2023-11-23 10:10:05
Data edycji: 2023-11-23 10:17:39