Udane starty kartuskich pływaków

W sobotę 23 października zawodnicy sekcji pływackiej GKS Cartusia Kartuzy z roczników 2007, 2008, 2009 i 2010 wystartowali w Sopocie w Memoriale Andrzeja Pawińskiego* Były to kolejne zawody, w których młodzi sportowcy mogli sprawdzić swoje możliwości i zawalczyć o rekordy życiowe oraz medale.

GKS CARTUSIA zwyciężyła w klasyfikacji medalowej. Michalina Grzech, Wiktoria Wilczewska, Lidia Tomczuk oraz Wiktor Słabek zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach wiekowych w klasyfikacji generalnej zawodów.

Młodzi pływacy po raz kolejny pokazali bardzo dobrą formę, zdobywając łącznie 31 medali, w tym 12 złotych, 10 srebrnych i 9 brązowych.

Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu oraz RODZICOM zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.

* Andrzej Pawiński był wieloletnim wicedyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sopocie, współzałożycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka", sopockim radnym, działaczem Związku Harcerstwa Polskiego, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Memoriał Andrzeja Pawińskiego organizowany jest cyklicznie, raz w roku, na sopockiej pływalni MOSiR przy ul. Haffnera

Data dodania: 2021-10-29 12:06:27
Data edycji: 2021-10-29 12:07:38