Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Start kartuskich pływaków w Pomorskiej Lidze Pływackiej Juniorów – Gdańsk

Pierwszy w tym roku start kartuskich pływaków rocznika 2007. W miniony weekend zawodnicy Sekcji Pływackiej GKS CARTUSIA, wystartowali w „Młodzieżowej Lidze Województwa Pomorskiego – I runda 14.03.2021r. Gdańsk Żabianka”. Złote medale zdobyli Michalina Grzech, Amelia Skorowska. Srebrne medale wywalczyli Paulina Burdon, Michalina Grzech, Amelia Skorowska. Brązowe medale zdobyli Paulina Burdon, Zofia Turowska. Miejsca w pierwszej dziesiątce zanotowali Julia Chmielewska, Maja Gajewska, Zofia Turowska, Aleksander Trybul. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły Nasze dziewczęta, które startując w sztafecie 4x100 m stylem dowolny, w składzie Paulina Burdon, Julia Chmielewska, Maja Gajewska, Michalina Grzech, rywalizując ze sztafetami starszych roczników, zajęły 3 miejsce.

Aleksander Trybull- 8 miejsce 200 m stylem grzbietowym, czas 2:46.74,

9 miejsce 50 m stylem grzbietowym, czas 37.09.

Sztafeta 4x100 m stylem dowolnym w składzie, Paulina Burdon (1:04,58), Julia Chmielewska (1:06,64), Maja Gajewska (1:07,18), Michalina Grzech (1:04,32), 3 miejsce w klasyfikacji generalnej z czasem 4:22.72.

Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, Panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów.

Data dodania: 2021-03-18 11:58:38
Data edycji: 2021-03-18 11:59:53