Czcionka:

Kontrast:

Serdecznie zapraszamy na Kartuski Jarmark Świąteczny

Kartuski Jarmark Świąteczny już na półmetku!
wspaniałe stroiki, rzeźby, ręcznie robione bombki, ozdoby, świeczniki, poszewki, pościele, poduszki, zabawki dla dzieci do tego przepyszne pierniki i wypieki kół gospodyń wiejskich z Brodnicy Górnej i Staniszewa i smaczne ciepłe jedzenie na miejscu serwowane przez Lary-Bar oraz wspaniałe góralskie oscypki, smaczne zapiekanki i przepyszne wyroby cukiernicze Wenta - Cukiernia, Piekarnia to tylko niektóre z atrakcji.
No i niespodzianki dla dzieci, które bez końca mogą korzystać z bezpłatnych atrakcji: karuzeli i ciuchci dla tych nieco młodszych. W przerwie między przejazdami, dzieci mogą zaprosić rodziców, wujków, dziadków do odwiedzenia stoiska z zabawkami... ?
To wszystko czeka na Państwa TYLKO DO NIEDZIELI 18 grudnia! W tym dniu jeszcze dodatkowe atrakcje... Bezpłatna fotobudka! W godz. 11 - 15 zapraszamy do pamiątkowego zdjęcia z gościem specjalnym... Gwiazdorem, który obdarowywać będzie słodkimi upominkami!
Data dodania: 2022-12-14 20:21:58
Data edycji: 2022-12-14 20:26:45

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!