Rekrutacja do projektu Zdolni z Pomorza

Zapraszamy uczniów, którzy w przyszłym roku szkolnym będą uczniami klasy VII i VIII SP.

Poszukiwane do projektu uczennice i uczniowie to osoby z pasją, mające niestandardowe spostrzeżenia i nieszablonowe pomysły oraz sposoby rozwiązywania problemów, zadające nietypowe pytania, zaangażowane w zgłębianie interesującej ich dziedziny społecznej lub ścisłej. Być może podejmują z nauczycielem dyskusje (czasem kłopotliwe), podważają aksjomaty i dociekają ich zasadności. Być może osiągają wysokie wyniki nauczania, a może mają opinię „zdolnego lenia” lub nie wyróżniają się poza swoją dziedziną. Są inteligentne i twórcze. Aktywne w życiu społecznym, kulturalnym.

Mogą nabrać wiatru w żagle w grupie innych zdolnych!

Dokumenty konieczne do ubiegania się o udział w projekcie (arkusz nominacji – zał. 1, wniosek o przeprowadzenie badań diagnostycznych – zał. 2, oświadczenie – zał. 3), należy złożyć do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kartuzach (ul. Kolejowa 17).

Data dodania: 2022-06-23 09:25:42
Data edycji: 2022-06-23 09:32:42