❤️Podziękowanie za wsparcie Akcji ZBIÓRKA DARÓW SERCA❤️

❤️Podziękowanie za wsparcie Akcji  ZBIÓRKA DARÓW SERCA❤️

?W imieniu Samorządów Uczniowskich SP i LO oraz Wolontariatu Szkolnego ZSO nr 2 pragniemy serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej: Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom i Pracownikom szkoły za okazane wsparcie i dary przekazane na rzecz potrzebujących pomocy ofiar wojny w Ukrainie.?
Dziękujemy za hojność, dobroć i solidarność z ludźmi, którzy w wyniku działań wojennych znaleźli się w dramatycznej sytuacji i wciąż potrzebują pomocy.
Wszystkie zebrane dary zostały dzisiaj przekazane do kartuskiego Centrum Wsparcia Uchodźców przy ul. Dworcowej 13 A.

?Trwająca przez tydzień Akcja, tak jak i w ubiegłym roku, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a pomysł Zosi Ciszek i Agaty Rzeszewicz z 3a LO, dotyczący sprzedaży - w Tłusty Czwartek - słodkich wypieków, wspaniale „przypieczętował” efekt Zbiórki Darów Serca!!!!?

??Za zebrane pieniądze zakupiono – na prośbę CWU – słodycze dla dzieci, żywność, środki higieny.
Raz jeszcze składamy podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli za poświęcony czas i okazane serce poszkodowanym w konflikcie zbrojnym za wschodnią granicą.??

Jesteśmy z Was dumni!!!

Z wdzięcznością

?Organizatorzy?

✅️PS 1 Nasza zbiórka się skończyła, ale wiemy, że wielu z Was nadal pomaga!!!
✅️PS 2 Oby ta pierwsza rocznica wybuchu wojny była OSTATNIĄ!!!
Data dodania: 2023-02-20 22:38:58
Data edycji: 2023-02-20 22:40:35