Czcionka:

Kontrast:

Podsumowanie akcji wigilijnej

„DOBRO JEST ZARAŹLIWE- POTRAFI UCZYNIĆ NIE TYLKO MNIE SAMEGO PIĘKNYM CZŁOWIEKIEM, ALE RÓWNIEŻ PRZEMIENIĆ WSZYSTKO WOKÓŁ…”
W minionym tygodniu zakończyły się nasze świąteczne akcje niesienia pomocy uczniom naszej szkoły, którzy potrzebują naszego wsparcia „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”, oraz „AKCJA WIGILIJNA” związana z pomocą osobom starszym i samotnym.
Pomimo trudnego dla nas wszystkich czasu, serca naszych ‘Mikołajów’ i wszystkich dobroczyńców również w tym roku otworzyły się na niespotykaną skalę.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ilości przyniesionych darów. Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na twarzach naszych uczniów oraz osób potrzebujących i umilą te cudowne Święta Bożego Narodzenia.
W tym miejscu chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy wdzięczności i podziękowania wszystkim naszym wspaniałym Mikołajom.
Życzymy wszystkim spokojnych, radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku zdrowia i nadziei na lepsze czasy.

Data dodania: 2021-12-21 09:12:01
Data edycji: 2021-12-21 09:13:07

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!