Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Osiągnięcia uczennicy klasy 2A ZSO nr 2 Amelii Skorowskiej

Osiągnięcia uczennicy klasy 2A  ZSO nr 2  Amelii  Skorowskiej

W dniach 27-28.01.2024r w Gdyni na terenie portu jachtowego zostały rozegrane zawody w zimowym pływaniu zaliczane do Pucharu Świata IWSA 2024.  Ekstremalne pływanie gdzie temperatura wody nie przekracza 5 stopni Cellsjusza, a wiatr i fale stanowią dodatkowe wyzwanie .Reprezentacja Sekcji Triathlonu GKS CARTUSIA w składzie Przemysław Gorczyca, Amelia Skorowska reprezentowali klub na dystansie 50m stylem klasycznym zdobywając dwa złote krążki. Dla Ameli Skorowskiej uczennicy ZSO nr 2 w Kartuzach  był to pierwszy start w zimowym pływaniu. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej
i drugie w kategorii Open pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość młodej zawodniczce. Przemysław Gorczyca zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej jak i w kategorii Open, (nieoficjalnie jak na razie ustanawiając nowy rekord świata na dystansie 50m stylem klasycznym).

Zawody dla Przemka były próbą przed startami w Mistrzostwach Europy w pływaniu zimowym które odbędą się w Oradea Rumunia w dniach 1-4 luty 2024r.

Sekcja Triathlonu GKS CARTUSIA dziękuję UG Kartuzy, KPWiK Kartuzy za wspieranie działań sportowych.

Data dodania: 2024-01-30 11:16:25
Data edycji: 2024-03-01 09:39:25
Ilość wyświetleń: 208

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej