Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Oddział przygotowania wojskowego

Oddział przygotowania wojskowego

Od roku szkolnego 2023/2024 będziemy prowadzić oddział przygotowania wojskowego, w którym uczniowie pod okiem kadry wojskowej będą zdobywać wiedzę i umiejętności przydatne w armii.

 

UWAGA! Dla oddziału przygotowania wojskowego obowiązuje krótszy termin skałdania wniosków! Do 30 maja do godziny 15:00 należy złożyć w sekretariacie szkoły wniosek o przyjęcie do oddziału wojskowego.

 

Oprócz tego kandydaci do oddziału przygotowania wojskowego muszą przejść próbę sprawności fizycznej, która odbędzie się 12 czerwca o godzinie 9:00.

 

Warunki przystąpienia do próby

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do oddziału przygotowania wojskowego muszą złożyć wniosek w szkole pierwszego wyboru w terminie do 30.05.2023 r. do godz. 15:00

  • wniosek wygenerowany z systemu nabor-edu.com.pl podpisany przez rodziców (może być podpisany profilem zaufanym i przesłany drogą elektroniczną),
  • zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do nauki w klasie przygotowania wojskowego oraz o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w próbie sprawności fizycznej,
  • oświadczenie, że kandydat jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Szkolne w szkole podstawowej lub ubezpieczenie indywidualne).

Szczegóły rekrutacji oraz przeprowadzenia próby sprawności fizycznej znajdują się TUTAJ

Ważne!

(W przypadku usprawiedliwionej nieobecności na próbie sprawności fizycznej, uczeń może skorzystać z terminu dodatkowego).

    14 czerwca 2023 r. godz. 9.00 II termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej.

Data dodania: 2023-03-08 14:07:44
Data edycji: 2023-05-12 09:05:14
Ilość wyświetleń: 1796

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej