Pamiętaj! Dokumenty do oddziału przygotowania wojskowego należy złożyć do 30 maja 2023.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Oddział przygotowania wojskowego

Oddział przygotowania wojskowego

Od roku szkolnego 2023/2024 będziemy prowadzić oddział przygotowania wojskowego, w którym uczniowie pod okiem kadry wojskowej będą zdobywać wiedzę i umiejętności przydatne w armii.

 

UWAGA! Dla oddziału przygotowania wojskowego obowiązuje krótszy termin skałdania wniosków! Do 30 maja do godziny 15:00 należy złożyć w sekretariacie szkoły wniosek o przyjęcie do oddziału wojskowego.

 

Oprócz tego kandydaci do oddziału przygotowania wojskowego muszą przejść próbę sprawności fizycznej, która odbędzie się 12 czerwca o godzinie 9:00.

 

Warunki przystąpienia do próby

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do oddziału przygotowania wojskowego muszą złożyć wniosek w szkole pierwszego wyboru w terminie do 30.05.2023 r. do godz. 15:00

  • wniosek wygenerowany z systemu nabor-edu.com.pl podpisany przez rodziców (może być podpisany profilem zaufanym i przesłany drogą elektroniczną),
  • zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do nauki w klasie przygotowania wojskowego oraz o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wzięcia udziału w próbie sprawności fizycznej,
  • oświadczenie, że kandydat jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Szkolne w szkole podstawowej lub ubezpieczenie indywidualne).

Szczegóły rekrutacji oraz przeprowadzenia próby sprawności fizycznej znajdują się TUTAJ

Ważne!

(W przypadku usprawiedliwionej nieobecności na próbie sprawności fizycznej, uczeń może skorzystać z terminu dodatkowego).

    14 czerwca 2023 r. godz. 9.00 II termin przeprowadzenia próby sprawności fizycznej.

Data dodania: 2023-03-08 14:07:44
Data edycji: 2023-05-12 09:05:14
Ilość wyświetleń: 814

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej