Czcionka:

Kontrast:

Obchody Europejskiego Dnia Języków w szkole podstawowej

Tegoroczne obchody Dnia Języków upłynęły pod znakiem dobrej zabawy i pysznego jedzenia.

Uczniowie sami wybierali sobie kraje, które chcieliby zaprezentować. Następnie przygotowywali stoiska promujące dane państwa, ich język,  kulturę i zwyczaje. Najpopularniejszymi krajami w tym roku okazały się Hiszpania, Włochy, Francja oraz Grecja.

Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli! Mieliśmy okazję posłuchać piosenek w języku hiszpańskim czy zobaczyć inscenizację corridy, a także spróbować przygotowanych przez uczniów potraw. Ogromnym zaskoczeniem byli goście z Hiszpanii zaproszeni na zajęcia klasy 5d.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły  4a, 4c, 5a, 5d, 6a, 7a oraz 8a. Uczniowie tych klas zostali nagrodzeni bonami motywacyjnymi, które mogą wykorzystać na  lekcjach języka obcego.

Data dodania: 2021-09-29 14:03:35
Data edycji: 2021-09-29 14:18:50

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!