Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w pływaniu.

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w pływaniu.

 W trzech blokach dwudniowych zawodów Mistrzostw Województwa Pomorskiego,

startowała 13- osobowa grupa kartuskich pływaków w kategorii juniorów i młodzików.

Ponad 300 zawodników z 16 klubów pomorskiego jak co roku rywalizowało w zawodach o

miano najlepszych w województwie pomorskim  w Akademickim Centrum Sportowym

Akademii Marynarki Wojennej.

Doskonałą formą i rozwojem sportowym już od jakiegoś czasu pokazuje się Wiktor Słabek i

Lidia Tomczuk, którzy byli bezkonkurencyjni (Słabek styl dowolny, Tomczuk styl grzbietowy).

Zadowalająca forma jak na okres przed zimowymi mistrzostwami zaprezentowali pozostali

pływacy Cartusii zdobywając wiele czołowych miejsc medalowych w swoich kategoriach

wiekowych.

Wyniki zawodników Cartusii:

Młodzicy rocznik 2010 – 2009:

Wiktor Słabek 1 – 50m dowolnym, 1 – 100m dowolnym

1 – 200m dowolnym, 1 – 400m dowolnym

Lidia Tomczuk 1 – 50m grzbietowym, 1 – 100m grzbietowym, 1 – 200m grzbietowym

2 – 50m dowolnym, 2 – 400m dowolnym

Wiktoria Wilczewska 1 – 200m dowolnym, 2 – 100m dowolnym

2 – 50m dowolnym, 4 – 400m dowolnym

Wiktor Gruchała 3 – 200m grzbietowym, 4 – 50m grzbietowym

5 – 100m grzbietowym, 11 – 100m zmiennym

Błażej Gołuński 4 – 100m motylkowym, 8 – 200m klasycznym, 10 – 100m klasycznym

12 – 50m klasycznym, 15 – 50m motylkowym

Juniorzy rocznik 2008 – 2007:

Paulina Burdon 2 – 200m grzbietowym, 2 - 50m grzbietowym,

2 - 50m motylkowym, 3 – 100m grzbietowym

Michalina Grzech 2 – 100m grzbietowym, 3 – 200m grzbietowym, 3 – 50m dowolnym -

Wiktor Hilbrycht 2 – 50m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

4 – 200m klasycznym, 7 – 50m motylkowym

Natalia Formela 1 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

4 – 50m klasycznym, 4 – 100m zmiennym

Amelia Skorowska 1 – 50m klasycznym, 1 – 100m klasycznym, 1 – 200m klasycznym

2 – 100m dowolnym, 4 – 50m dowolnym, 4 - 50m motylkowym

Maja Gajewska 2 – 400m dowolnym, 2 – 200m dowolnym

3 – 100m dowolnym, 5 – 50m dowolnym

Julia Chmielewska 1 – 100m dowolnym, 3 – 100m zmiennym

Zofia Turowska 2 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

3 – 50m klasycznym, 7 – 50m dowolnym

Kartuscy pływacy dziękują UG Kartuzy za możliwości treningowe. Głównemu sponsorowi Panu Bogdanowi Górskiemu za wsparcie finansowe sekcji pływackiej w drodze do mistrzostwa sportowego. Dziękujemy Panu Mirosławowi Makurat, właścicielowi firmy Makurat Auto Miras w Pępowie za transport na zawody pływackie.

W trzech blokach dwudniowych zawodów Mistrzostw Województwa Pomorskiego,

startowała 13- osobowa grupa kartuskich pływaków w kategorii juniorów i młodzików.

Ponad 300 zawodników z 16 klubów pomorskiego jak co roku rywalizowało w zawodach o

miano najlepszych w województwie pomorskim  w Akademickim Centrum Sportowym

Akademii Marynarki Wojennej.

Doskonałą formą i rozwojem sportowym już od jakiegoś czasu pokazuje się Wiktor Słabek i

Lidia Tomczuk, którzy byli bezkonkurencyjni (Słabek styl dowolny, Tomczuk styl grzbietowy).

Zadowalająca forma jak na okres przed zimowymi mistrzostwami zaprezentowali pozostali

pływacy Cartusii zdobywając wiele czołowych miejsc medalowych w swoich kategoriach

wiekowych.

Wyniki zawodników Cartusii:

Młodzicy rocznik 2010 – 2009:

Wiktor Słabek 1 – 50m dowolnym, 1 – 100m dowolnym

1 – 200m dowolnym, 1 – 400m dowolnym

Lidia Tomczuk 1 – 50m grzbietowym, 1 – 100m grzbietowym, 1 – 200m grzbietowym

2 – 50m dowolnym, 2 – 400m dowolnym

Wiktoria Wilczewska 1 – 200m dowolnym, 2 – 100m dowolnym

2 – 50m dowolnym, 4 – 400m dowolnym

Wiktor Gruchała 3 – 200m grzbietowym, 4 – 50m grzbietowym

5 – 100m grzbietowym, 11 – 100m zmiennym

Błażej Gołuński 4 – 100m motylkowym, 8 – 200m klasycznym, 10 – 100m klasycznym

12 – 50m klasycznym, 15 – 50m motylkowym

Juniorzy rocznik 2008 – 2007:

Paulina Burdon 2 – 200m grzbietowym, 2 - 50m grzbietowym,

2 - 50m motylkowym, 3 – 100m grzbietowym

Michalina Grzech 2 – 100m grzbietowym, 3 – 200m grzbietowym, 3 – 50m dowolnym -

Wiktor Hilbrycht 2 – 50m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

4 – 200m klasycznym, 7 – 50m motylkowym

Natalia Formela 1 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

4 – 50m klasycznym, 4 – 100m zmiennym

Amelia Skorowska 1 – 50m klasycznym, 1 – 100m klasycznym, 1 – 200m klasycznym

2 – 100m dowolnym, 4 – 50m dowolnym, 4 - 50m motylkowym

Maja Gajewska 2 – 400m dowolnym, 2 – 200m dowolnym

3 – 100m dowolnym, 5 – 50m dowolnym

Julia Chmielewska 1 – 100m dowolnym, 3 – 100m zmiennym

Zofia Turowska 2 – 200m klasycznym, 2 – 100m klasycznym

3 – 50m klasycznym, 7 – 50m dowolnym

 

Serdecznie gratulujemy !!

Data dodania: 2022-11-29 13:02:23
Data edycji: 2022-11-29 13:05:49
Ilość wyświetleń: 145

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej