LAS KALISKI STRAŻNIKIEM PAMIĘCI

16 września obchodziliśmy w Kartuzach uroczystości upamiętniające ofiary II wojny światowej oraz Dzień Weterana Walk o Niepodległość. W kościele pw. św. Kazimierza, po uroczystej mszy w intencji ofiar i odczytaniu Apelu Pamięci, uczennice i uczniowie naszego liceum wraz z reprezentantkami szkoły podstawowej przedstawili poruszający program patriotyczny pt. „Las kaliski strażnikiem pamięci”.

Dziękujemy za zaangażowanie oraz wzorową postawę klasom policyjnym II LO, uczniom i uczennicom, którzy zajęli się oprawą artystyczną uroczystości, delegacjom składającym kwiaty pod pomnikiem ofiar II wojny światowej w Kaliskach oraz pocztom sztandarowym. Wszyscy godnie reprezentowaliście naszą szkołę!

Data dodania: 2021-09-18 13:22:08
Data edycji: 2021-09-18 22:43:37