Konferencja ''Szkoła (w) dialogu''

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się I Konferencja dydaktyczna dla nauczycieli i dyrektorów "Szkoła (w) dialogu". Prelegenci - Jarosław Durszewicz, Joanna Mytnik oraz Zygmunt Medowski pokazali w swoich wystąpieniach jak może wyglądać współczesna szkoła, zachęcając tym samym obecnych do działania. Obecni na konferencji nauczyciele, dyrektorzy, rodzice oraz uczniowie uczestniczyli w żywiołowej dyskusji, w której wymieniali się własnymi doświadczeniami oraz szukali rozwiązań dla trudności, z którymi się spotykają w szkolnej codzienności.

Organizatorami wydarzenia byli: pani Kinga Seroczyńka - Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach oraz pan Paweł Pytka - Dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej, partnerami - Szkoła Podstawowa w Staniszewie oraz Szkoła Podstawowa w Prokowie.

Konferencja mogła się odbyć dzięki wsparciu finansowemu organu prowadzącego - Gminy Kartuzy. Dziękujemy panu Burmistrzowi - Mieczysławowi Grzegorzowi Gołuńskiemu oraz pani Elżbiecie Rejter - Kierownikowi Wydziału Oświaty.

Data dodania: 2023-11-14 16:49:13
Data edycji: 2023-11-14 16:52:08