Dzisiejsze Święto w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach.

Dzisiejsze Święto w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2  w Kartuzach.
Pasowanie uczniów klas pierwszych II Liceum Ogólnokształcącego im. dra Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach.

W tym roku szkolnym uroczyste ślubowanie złożyło 34 uczniów z klasy ogólnej, 67 uczniów z dwóch klas policyjnych oraz 30 kadetów z oddziału przygotowania wojskowego.

Po uroczystości przedstawiciele klas pierwszych udali się na kartuski cmentarz, aby zapalić symboliczny znicz na grobie naszego patrona.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzymy samych sukcesów i radości. Niech będzie to nie tylko wspaniała edukacyjna przygoda, ale przede wszystkim niezapomniany czas spędzony
w gronie rówieśników.

Rodzicom dziękujemy za zaufanie, a wychowawcom i nauczycielom życzymy owocnej współpracy z naszymi uczniami.

Data dodania: 2023-10-27 21:59:26
Data edycji: 2023-10-27 22:11:26