Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW KLAS I-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W KARTUZACH

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

klasa

Termin zajęć

sala

Terapia pedagogiczna

Angelika Białk

IV B

Piątek: 13.40 – 14.25

17

IV D

Piątek: 14.30 – 15.15

17

Zyta Bladowska-Herbasz

VI C

Poniedziałek:
8.00 – 8.45

29

Mirosława Gdaniec

III

Środa: 14.30 – 15.15

14

Mirella Komkowska

VI A

Wtorek: 12.45 – 13.30

75

Piątek: 13.40 – 14.25

75

Alina Michalak

V C, B, A

Środa: 8.00 – 8.45

33

VI B

Czwartek: 15.15 – 16.00

33

Michał Zambrzycki

IV A,

IV C

Poniedziałek:
13.40 – 14.25

33

Zajęcia rozwijające

Izabella Świrkula

I

Poniedziałek:
12.45 – 13.30

24

Danuta Burchardt-Lutka

III A

Poniedziałek:
10.40 – 11.25

33

Joanna Czaja

III D

Poniedziałek:
13.40 – 14.25

27

Mirosława Gdaniec

III B

Środa: 9.30 – 10.30

2/29

Ewa Jankowska

II A

Czwartek: 7.30 – 7.55

25

II A

Piątek: 8.00 – 8.45

33

Lucyna Peplińska

III C

Piątek: 11.40 – 12.25

33

Anna Pieńczewska

II D

Czwartek: 8.50 – 9.35

28

II C

Piątek: 8.50 – 9.35

28

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

Wiesława Wilkowska

V

Środa: 8.00 – 8.45

34

Lucyna Załuska

VI

Wtorek: 12.45 – 13.30

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

Joanna Formela

V

Środa: 8.00 – 8.45

17

Hanna Kloczkowska

IV

Środa: 14.30 – 15.15

36

Magdalena Ziółkowska

VI

Środa: 8.00 – 8.45

16

VI

Wtorek: 13.40 – 14.25

33

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

Ewa Gnibba

V

Środa: 14.30 – 15.15

35

Zajęcia konsultacyjne
z matematyki

Hanna Serkowska

IV - VI

Piątek: 13.40 – 14.25

37

Zajęcia komputerowe

Iwona Piotrowska

 

Wtorek: 12.45 – 13.30

38

Kółko plastyczne

Elżbieta Czaja

I - III

Środa: 14.30 – 15.15

2

Teresa Penkowska-Klein

IV - VI

Wtorek: 14.30 – 15.15

35

Kółko pomocy koleżeńskiej – „Bumerang: dajesz – dostajesz”

Iwona Gończ

I - VI

Wg harmonogramu

13

/14

„Kto Ty jesteś –
Polak Mały”

Wioletta Chyła

I - III

Piątek: 15.20 – 16.05

2

Terapia logopedyczna

Hanna Szymborowska

II A

Wtorek: 12.45 – 13.30

28

III C

Czwartek:
13.40 - 14.25

I B

Czwartek:
14.30 – 15.15

III B

Piątek: 1o.40 – 11.25

Gabriela Wandtke

IV

Poniedziałek:
7.35 – 8.00

28

II E

Środa: 12.25 – 12.45

26

II E,

„O”

II B, II E

II C

Czwartek: 7.40 – 8.00                                            8.00 – 8.45

8.50 – 9.35

9.45 – 10.30

28

II E

Piątek: 7.35 – 8.00

28

Lidia Prymas

I A

Poniedziałek:
8.00 – 8.45

28

III A

Wtorek: 8.50 – 9.35

II D

Wtorek: 14.30 – 15.15

I A

Środa: 13.40 – 14.25

Gimnastyka korekcyjna

Lidia Prymas

I grupa

Poniedziałek:
12.45 – 13.30

 

II grupa

Czwartek:
13.40 – 14.25