Kalendarz Imprez Szkolnych

 

Kalendarz uroczystości i imprez szkolnych

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Rodzaj zadania

termin

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

1 IX

2

Uczestnictwo w uroczystościach przy grobie pomordowanych na Kaliskach

IX

3

Ślubowanie uczniów klas 1 SP, LO

X

4

Sprzątanie świata

IX

5

Październik miesiącem biblioteki szkolnej

X

6

Sprzątanie grobu A. Majkowskiego

X

7

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

X

8

IV Festiwal Humoru Kaszubskiego

X

9

„Dzień życzliwości i pozdrowień” - bank pozdrowień i życzeń

XI

10

Apel z okazji Święta Niepodległości

10 XI

11

Dyskoteka andrzejkowa

XI

12

Jasełka – przedstawienie bożonarodzeniowe

XII

13

Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa

II

14

Obchody Dnia św. Patryka

17 III

15

Powitanie wiosny – korowód wiosenny

21 III

16

Dzień Patrona Szkoły dra A. Majkowskiego

- apel

- wyjście do Muzeum Kaszubskiego – kl.1

-spacer śladami A. Majkowskiego – kl.2

- poznanie fragmentów prozy i poezji A. Majkowskiego – wykonanie ilustracji –kl.3

- zajęcia z wychowawcą poświęcone postaci patrona – kl.4-7

- zwiedzanie Izby Pamięci – SP, liceum

- międzyklasowy konkurs wiedzy o patronie szkoły – gimnazjum, liceum

IV

17

„Dzień Ciszy”

III

18

Zakończenie roku szkolnego kl. 3 LO

27 IV

19

„Książka moim przyjacielem” - lekcje biblioteczne

V

20

Dzień Dziecka – SP, LO

VI

21

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

VI

Kalendarz konkursów i zawodów sportowych

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Rodzaj zadania

termin

1

X Turniej Koszykówki im. A. Labudy

 

2

Szkolny Konkurs Plastyczny związany z miesiącem bibliotek szkolnych

X

3

Konkurs z Matematyki SP

X

4

Szkolny Konkurs „Bezpieczeństwo na drodze” - kl. 1-3 SP

XI

5

Konkurs Języka Polskiego dla szkół podstawowych – etap szkolny i rejonowy

XII

6

Szkolny konkurs na najpiękniejszy zeszyt dla klas 1-3 SP, IV-VII SP

I

7

Szkolny konkurs wiedzy kl. 3 SP „Tęga głowa”

I

8

Konkurs literacki „Pejzaże”

I

9

Konkurs Mitologiczny „Z mitologią za pan brat” SP

II

10

IV Gminny Konkurs „Z baśniami za pan brat” SP

II

11

Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Polskiej

wg kalendarza

12

Konkurs Recytatorski „Rodno Mowa”

wg kalendarza

13

Szkolny konkurs piosenki

II

14

VII Gminny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego „Nursery Rhymes” SP

II

15

Konkurs na wykonanie koszyka wielkanocnego lub palmy kl. 3-4

II

16

Konkurs na plakat „Bezpieczeństwo na drodze”

III

17

Konkurs Pięknego Czytania kl. 1-3 SP „Czytam więc jestem”

III

18

Szkolny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego

III

19

Konkurs matematyczny kl. 3 SP

III

20

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym kl. 4-7

III

21

Konkurs Ekologiczny - „Przyroda wokół nas” kl. 2-3 SP

III

22

Konkurs Maks matematyczny kl. 4-7

III

23

Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortograficznej Korridy” kl. 3SP

III

24

VII Ogólnopolskie Zawody Pływackie pod patronatem Burmistrza Kartuz

III

25

XXI Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Burmistrza Kartuz z okazji nadania praw miejskich Kartuzom

III

26

Gminny Konkurs Wiedzy o A. Majkowskim i Regionie SP

IV

27

XIII Gminny Konkurs Piosenki w Języku Kaszubskim dla Szkół Podstawowych

IV

28

Runda Ligi Pływackiej

IV

29

Szkolny konkurs przyrodniczy kl. 5-7

IV

30

Konkurs „Matematyka z przyrodą” kl.5

V

31

VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy - gimnazjum

V

32

Konkursy przyrodnicze kl. 4-7

wg kalendarza

33

Konkurs ortograficzny kl. 4-7

wg kalendarza

34

Konkursy religijne

wg kalendarza

35

Konkursy realizowane przez LOP

wg kalendarza

36

Konkurs biologiczny dla gimnazjum

wg kalendarza

37

Konkurs chemiczny

wg kalendarza

38

Konkurs geograficzny

wg kalendarza

39

Konkurs informatyczny dla gimnazjum

wg kalendarza

40

Alfik matematyczny kl. 4-7