Finał pływackiej ligi dzieci województwa pomorskiego. Brązowy medal Michaliny Grzech na 200m zmiennym

W niedzielę, 22 kwietnia 2018 r. w słupskiej pływalni odbyły się ligowe zawody pływackie w kategorii dzieci. Kartuscy pływacy roczników 2007 i 2008 rywalizowali z innymi drużynami pływackimi województwa pomorskiego o najwyższe lokaty na poziomie wojewódzkim.


Najlepsze miejsca w zawodach wywalczyli:

Kategoria dzieci rocznik 2008:

Treder Konrad                   4 - 50m grzbietowym, 8- 100m zmiennym

Kategoria dzieci rocznik 2007:

Grzech Michalina              3 - 200m zmiennym, 6- 100m dowolnym

Skorowska Amelia             4 - 100m klasycznym

Burdon Paulina                  7 - 100m dowolnym, 7- 200m zmiennym

Chmielewska Julia             10 - 100m dowolnym


Sztafeta dziewcząt rocznika 2007 w składzie: P. Burdon, M. Grzech, A. Skorowska, J. Chmielewska zajęła 4 - wysoką pozycję w zawodach z nadziejami na miejsca medalowe w ściganiu drużynowym w przyszłości.

Kartuscy pływacy dziękują Urzędowi Miasta Kartuzy oraz głównemu sponsorowi sekcji, Panu Bogdanowi Górskiemu za wkład finansowy w rozwój sportowy zawodników oraz Panu Marianowi Koteckiemu za zabezpieczenie transportu na zawody.

Arkadiusz Zalewski

(red. Admin SP)