13.02.2018 r. - Spektakl „Pinokio” dla oddziałów przedszkolnych

Dnia 13.02.2018 r. odbyło się przedstawienie teatralne dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w ramach projektu unijnego pn. "Utworzenie dodatkowych miejsc przedszkolnych w Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego na terenie gminy Kartuzy". Fundacja wspierania kultury i sztuki "Teatr Narwal" z Białegostoku wystawiła spektakl pt. "Pinokio".


Jest to baśń o uczciwości, miłości oraz odpowiedzialności. Wystrugana przez Gepetta kukiełka z drewna bardzo chce zostać chłopcem, niestety nie jest to proste, gdyż na każdym kroku na małego bohatera czekają małe pokusy... Dzięki czynnemu udziałowi dzieci w przedstawieniu, ani na chwilę nie zabrakło entuzjazmu ze strony najmłodszych. Uśmiechy na twarzach przedszkolaków pozostały jeszcze na długo. Maluchy z niecierpliwością czekają na kolejny spektakl.

Marta Gosz

(red. Admin SP)