Szkolny konkurs plastyczny pt. „Projekt sali przedszkola” rozstrzygnięty!!!

W styczniu 2018 r. został ogłoszony szkolny Konkurs Plastyczny na projekt sali przedszkola, które zostanie utworzone w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach. Konkurs adresowany był do uczniów klas 4 – 7 szkoły podstawowej. Zadanie konkursowe polegało na własnoręcznym wykonaniu projektu sali przedszkola. Do rywalizacji przystąpiło 26 uczniów, którzy wykonali piękne i ciekawe projekty. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Adriana Zielińska - klasa VI A

II miejsce: Marta Muszyńska - klasa V B

III miejsce: Agnieszka Bujarska - klasa V D

Przyznano także wyróżnienia, które otrzymały:

Anna Kaczykowska - klasa VI B

Maja Gajewska - klasa IV D

Zuzanna Puzdrowska - klasa VII A

Alicja Świętoniowska - klasa VI C

Weronika Mielewczyk - klasa V D 

 

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wyróżnionym uczniom. Nagrody zostaną wręczone na apelu w piątek – 26 stycznia 2018 roku. Prace plastyczne można podziwiać na parterze korytarza szkoły podstawowej.

Teresa Penkowska – Klein

(red. Admin SP)