Dzień Edukacji Narodowej 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Choć nauczyciele nie zgodzili się na wprowadzenie w życie zasady  „skoro w dzień wagarowicza nie można wagarować, to w Dzień Nauczyciela nie wolno nauczać”, to i tak czas upłynął nam radośnie i śpiewająco.

 

W części artystycznej przygotowanej przez uczniów dla całej społeczności szkolnej obejrzeliśmy skrót szkolnych wiadomości (prezenterzy: Beata Beyer, Jakub Adamski; gość: Dominika Wołowicz) oraz wysłuchaliśmy informacji sportowych przygotowanych przez Filipa Sprengę. Następnie posłuchaliśmy energetycznego, a chwilami też lirycznego, koncertu życzeń w wykonaniu szkolnego chóru. Na koniec Nicola Walaszkowska zapowiedziała przepiękną jesienną pogodę oraz wydała komunikat dla alergików.

Telewizyjne pasmo przedpołudniowe przyciągnęło wielu widzów, bowiem obejrzeli je wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz zebrani goście. Z pewnością można powiedzieć o relaksacyjnej funkcji telewizji, ale jako że nadmiar szkodzi, na kolejne programy zapraszamy za rok.

Tymczasem wszystkim pracownikom szkoły życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy i uśmiechu na każdy dzień!