Obóz integracyjno - kondycyjny w Garczynie IX

         W dniach 27-28 września 2017 r. uczniowie klas pierwszych

(policyjnej i wojskowo- pożarniczej) wzięli udział w obozie integracyjno- szkoleniowym, który miał miejsce w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie.

         W przepięknych okolicznościach przyrody, uczniowie pod opieka profesjonalnej kadry trenerskiej, miei możliwośc sprawdzić swoa kondycję uczestnicząc w takich zadaniach sprawnościowych jak: przeprawa przez bagna,

przejscie przez surwiwalowy tor przeszkód tzw. małpi gaj, ściankę wspinaczkową itp.

               Obóz był jednoczesnie wspaniała okazją do lepszego poznania swoich kolegów, wychowawców i nauczycieli. Oprócz czasu poswieconemu zajęciom kondycyjnym, uczniowie wzięli udział w zajeciach integracyjnych w grupach, nocnych podchodach, spotkali sie przy ognisku, spotkali sie z twz. fireshow.

              Mimo intetesywnego wysiłku fizycznego i sporego zmęczenia uczniowie wspominają wyjazd jako niezwykle udany.