Koncert charytatywny

Koncert charytatywny „DWA ŚWIATY” na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas

Akcja charytatywna na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas odbędzie się w dniu 15. października 2016 roku w Kartuzach.

15.10.2017r. – w kościele pw. Św. Wojciecha o godzinie 19.00 odbędzie się koncert w wykonaniu zespołu TGD. Zakończenie – ok. godz. 21:00.

Krótki opis akcji

         Pomysł, nazwę i inicjatywę wymyśliło troje młodych ludzi, którzy pragnęli pomóc ludziom cierpiącym i chorym w naszym hospicjum. Wcześniej babcia jednego z twórców imprezy była pacjentką naszego hospicjum. Teraz impreza odbywa się już po raz czwarty, z każdym kolejnym rokiem udaję się zebrać coraz więcej środków na rzecz hospicjum. Koncerty, które odbywają się zawsze jesienią są również naszym podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy za ich wielką życzliwość i serce.