Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2017 roku w ZSO nr 2 odbyła się Akademia z okazji Dnia Niepodległości. Uroczystość przygotowali uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Katarzyny Laski Dompke i pana Michała Zambrzyckiego.

Młodzież do współpracy zaprosiła uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszyscy występujący dzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z  ojczyzną.
Dzieci opowiedziały czym jest dla nich ojczyzna, a młodzież przypomniała kilka  piosenek.  Pięknie ubrana młodzież, kotyliony, biało - czerwone kwiaty, dopełniły podniosłą atmosferę całej uroczystości.
             Była to prawdziwa lekcja patriotyzmu - stwierdziła Pani Dyrektor Maria Wenta-Barlak, dziękując wszystkim za udział i przygotowanie apelu.