NIEĆPA 2016

Koncert profilaktyczny – „NIEĆPA 2016”

                       Dnia 4 listopada 2016 roku, uczniowie naszego liceum wzięli udział w koncercie profilaktycznym „NIEĆPA 2016” w hali Gdynia Arena przy ulicy K. Górskiego 8 .

Pierwszą część imprezy – poświęconą profilaktyce uzależnień, zwieńczył występ zespołu STO% z Piotrem Nagielem – muzykiem, który współpracował z całą plejadą polskich gwiazd sceny rockowej. Główną atrakcję wieczoru był  koncert Kamila Bednarka. Artysta zaprezentował swoje największe przeboje m.in. „Chwile Takie Jak Te”, „Chcę Przy Tobie Być” „Dni Których Nie Znamy”. Publiczność, która doskonale się bawiła, nie szczędziła braw. Nie zabrakło też rytmicznych oklasków i wspólnego śpiewania tekstów piosenek wraz z wokalistą.

                  Należy zaznaczyć, że uczniowie mogli wziąć udział w tej imprezie dzięki uprzejmości Burmistrza Kartuz p. Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego, który poniósł koszty transportu i biletów wstępu. Dziękujemy.