Sięgnij po sukces

Nasze Projekty Unujne

Piknik Edukacyjny projektu "Sięgnij po sukces- zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów gminy Kartuzy"

chemia

W piątek 30 maja 2014 uczniowie naszego Gimnazjum wraz z uczniami Gimnazjum nr 1 w Kartuzach brali udział w PIKNIKU EDUKACYJNYM podsumowującym trzyletnią pracę w projekcie "Sięgnij po sukces- zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów gminy Kartuzy".

Piknik edukacyjny

fiz-chem

Dnia 30 maja 2014r odbędzie się Piknik Edukacyjny realizowany w ramach projektu "Sięgnij posukces- zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów gminy Kartuzy".

Zapowiedź Dni Otwartych Funduszy Europejskich

MIR - Banner 750x200

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach

MIR - Banner 468x60

Przypadająca w tym roku 10. rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest świetną okazją do zaprezentowania pomysłów i inwestycji, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich.

9 maja 2014 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W ramach tego wydarzenia szkoła pokazała swoje inne oblicze. Dzięki udziałowi w projekcie „Sięgnij po sukces – zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów gminy Kartuzy” młodzi naukowcy oraz ich nauczyciele pokazali swoim gościom odmienny sposób zdobywania wiedzy poprzez udział w niekonwencjonalnych zajęciach.

DSC 5874  DSC 5902  DSC 5860

Wycieczka do Warszawy 16-17.04.2014

DSCN5154

W dniach 16-17.04.2014r. uczniowie z klas IIIC,IIID,IIA,IIB,IID udali się na wycieczkę do Warszawy w ramach projektu "Sięgnij po sukces- zajęcia rozwijające dla gimnazjalistów Gminy Kartuzy".