Lekcje otwarte w naszej szkole

IMG 6602

W dniu 22.05.2018 w naszej szkole odbyły się dwie lekcje otwarte z udziałem zaproszonych gości. W lekcji uczestniczyli  p. Dyrektor Maria Wenta Barlak, p. Paweł Pytka wicedyrektor SP nr 1, p. Piotr Koniarski Przewodniczący Rady Rodziców ZSO nr 2, p. Agata Nowak nauczyciel j. angielskiego w ZSO nr 2, p. Anna Domaszk wicedyrektor ZSO nr 2.

  IMG 6604

Pierwsza z lekcji poprowadziła p. Dominika Fidler- Mielewczyk wśród uczniów 3 klasy gimnazjum. Lekcja miała na celu utrwalenie słownictwa z zakresu zakupów i usług. Uczniowie podczas zajęć korzystali z tablicy oraz programów multimedialnych typu: lerningapps, quizlet, kahoot. Zajęcia przebiegły zgodnie z założonymi celami.

IMG 6605

  IMG 6603

Druga z lekcji poprowadziła p. Joanna Formela wśród uczniów klasy 7 dwujęzycznej. Były to zajęcia w których wprowadzono zerowy tryb warunkowy. Podczas zajęć uczniowie utrwalili wiadomości dotyczące 1 i 2 trybu warunkowego wykorzystując również tablice multimedialna, podręcznik jak również programy- platformy typu: learningapps, quizizz. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach. Wszystkie cele zajęć zostały opanowane.

IMG 6606

  IMG 6608