Podsumowanie Festynu Świątecznego

choinka.2014

1 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się VIII Rodzinny Kiermasz Świąteczny. Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy największą do tej pory sumę: 9 397,70 zł. Kwota ta zostanie w przeznaczona na zakup aparatów cyfrowych oraz sprzętu nagłośniającego dla naszej szkoły.

            Z tego miejsca chciałbym w imieniu Rady Rodziców podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wzięli udział w tym wydarzeniu zorganizowanym w naszej szkole. Kiermasz Świąteczny jest już w szkolnej tradycji wyjątkowym wydarzeniem, bo wiele osób włącza się w jego współtworzenie, a sam kiermasz wywołuje bardzo pozytywny odbiór wśród przybywających gości.

            Dziękuję rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy wraz z dziećmi tworzyli ozdoby i dekoracje świąteczne, pomagali przy organizacji, a także tak licznie
i chętnie uczestniczyli w przygotowaniach do kiermaszu i w samym jego przebiegu. Dziękuję też naszym dzieciom, które kiermasz traktują z pasją i utożsamiają się z nim na różne sposoby poprzez swoje zaangażowanie, występy na scenie, wykonywane ozdoby i liczną obecność.

            Serdeczne podziękowania składam wszystkim darczyńcom, których listę zamieszczam poniżej. Dziękuję gościom odwiedzającym nasz kiermasz i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali nas życzliwością i ofiarnością.

Dziękuję bardzo :

- Pani Krystynie Tusk, „ Kwiaciarnia Krystyna” ,

- Pani Justynie Adamskiej,

- Pani Małgorzacie Bronk,

- Państwu Alicji i Tomaszowi Beyer,

- Panu Sławomirowi Bela, „ Pizzeria Bemol”,

- Pani Izabeli Gizela,

- Pani Natalii Kobieli,

- Panu Adamowi Piotrowskiemu, „ Piekarnia u Adzia”,

- 33-mu dywizjonowi rakietowemu Obrony Powietrznej w Gdyni,

- Dyrekcji i Nauczycielom ZSO 2 w Kartuzach,

- Pracownikom Obsługi ZSO 2 w Kartuzach.

            Od siebie chciałbym także podziękować wszystkim członkom Prezydium Rady Rodziców, a w szczególności za największe zaangażowanie: Pani Beacie Sprenga, Pani Aleksandrze Kobieli, Pani Annie Pryczkowskiej, Pani Joannie Kobieli, Panu Grzegorzowi Markowskiemu oraz Panu Grzegorzowi Stefaniakowi.

           

            Z góry przepraszamy, jeżeli kogoś pominąłem i nie został tu wymieniony z imienia i z nazwiska, ale tak wielu ludzi szczerych, otwartych, pomocnych uczestniczyło w tym przedsięwzięciu podkreślając, że robi to ze szczerych chęci i pomocy szkole. Mamy nadzieję, że nasza wspólna praca i działanie z pewnością przyczyni się do poprawy warunków, estetyki i funkcjonowania całej szkoły.

            Na nadchodzące Święta chciałbym w imieniu swoim i prezydium Rady Rodziców złożyć Wam wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Niech te Święta będą zdrowe i radosne, pełne ciepła i życzliwości, pokoju serca i miłości. A Nowy Rok 2018 niech będzie dla nas wszystkich szczęśliwym rokiem.

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Piotr Koniarski

Przewodniczący Rady Rodziców