Foto relacja ze Spotkania Rodzinnego

DSC 0006

 

W piątek 11 grudnia 2015r. w naszej szkole odbyło się już po raz szósty, dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli oraz uczniów, Świąteczne Spotkanie Rodzinne.

Co prawda śniegu jeszcze nie było, ale nie przeszkadzało nam to myśleć o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Spotkanie pozwoliło wszystkim odczuć nastrój zbliżających się Świąt, więc w związku z tym wiele klas od dawna wykonywało różne prace na ten wieczór.

Przy pysznym cieście, przygotowanym przez rodziców, można było obejrzeć Jasełka w wykonaniu młodych artystów koła teatralnego, posłuchać recytacji wierszy. Świątecznemu spotkaniu towarzyszyły kolędy i pastorałki przepięknie zaśpiewane przez dzieci i młodzież.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się różnorodne konkursy dla starszych i młodszych uczniów, a ciekawe nagrody mobilizowały do rywalizacji.

Takie spotkania integrują rodziców, uczniów i grono pedagogiczne, a towarzyszący im świąteczny nastrój pozostaje na długo w pamięci.

Zapraszamy do naszej galerii tam znajdziecie foto-sprawozdanie z naszego VI Swiątecznego Spotkania Rodzinnego.